Wholesaler of a wide range of products which include diamond core drill bit, stainless steel core bit and xtra power diamond core bit.
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Diameter | 26 mm |
| Length | 25 cm |
| Dia Size | 24 mm |
| Color | RED |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 300 / Piece Get Latest Price
| Length | 10 cm |
| Dia Size | 14 mm |
| Color | Silver |
| Brand | SBS Tools |
| Use | Hand Tool |
| Material | SS |
Minimum order quantity: 25 Piece
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Length | 25 cm |
| Color | Red |
| Base Materials | Mild Steel |
| Brand | Xtra Power |
| Features | Polished |
| Thickness | 37 mm |
Minimum order quantity: 50 Piece
Tulachha Ram (CEO)
Vikas Steel
Ground Floor, Shop No.1, Gods Gift Tower, Lokshahir Patthe Bapurao Marg, Carpenter 1st Street,C P Ta
Girgaon, Mumbai - 400004, Maharashtra, India