Leading Wholesaler of aluminum square pipe, holl perforated pipe and carbon steel galvanized pipe from Mumbai.
₹ 300 / Kg Get Latest Price
| Size | 10 mm x 10 mm |
| Length of Pipe | 3 m |
| Surface Finish | Anodized |
| Country of Origin | Made in India |
| Surface. | Polished |
Minimum order quantity: 5 Kg
₹ 300 / Piece Get Latest Price
| Size/Diameter | 10 inches |
| Grades | 304 |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
| Surface | Polished |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 300 / Piece Get Latest Price
| Size/Diameter | 15 mm |
| Unit Pipe Length | 6m |
| Grade | A |
| Material | Carbon Steel |
| Thickness | 10mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 5 Piece
Tulachha Ram (CEO)
Vikas Steel
Ground Floor, Shop No.1, Gods Gift Tower, Lokshahir Patthe Bapurao Marg, Carpenter 1st Street,C P Ta
Girgaon, Mumbai - 400004, Maharashtra, India